Budimex.pl

Aktualności

W związku z wejściem w życie z dniem 1 lipca 2018 r. przepisów VAT dotyczących podzielonej płatności Grupa BUDIMEX informuje, że płatności dokonywane przez spółki Grupy BUDIMEX będą realizowane na zasadach podzielonej płatności.

Podzielona płatność dotyczy wyłącznie sytuacji gdy na fakturze wykazany jest podatek VAT a więc nie będzie miała zastosowania w przypadku podwykonawców usług budowlanych wystawiających faktury w trybie odwrotnego obciążenia VAT.

Budimex wybuduje Muzeum Historii Polski

Budimex zawarł 30 maja br. umowę z Muzeum Historii Polski na budowę jego nowej siedziby, która stanie na warszawskiej Cytadeli. Wartość kontraktu to blisko 460 mln zł netto.

Podpisaliśmy umowę na realizację tzw. obwodnicy miasta Łańcuta

18 maja br. została podpisana umowa na rozbudowę odcinka DK94 Łańcut-Głuchów, będącego tzw. obwodnicą miasta Łańcuta (dł. 5,8 km). Inwestycja ma zostać zrealizowana za kwotę brutto 115 847 768,51 zł w terminie 34 miesięcy. Zadanie finansowane jest z budżetu państwa.

Jesteśmy w gronie Orłów "Wprost" 2018

To nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych.

Rozbudowa Żelaznego Mostu

Zakład Hydrotechniczny KGHM Polska Miedź S.A. oraz firma Budimex S.A. podpisały umowę na realizację I etapu rozbudowy Obiektu Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych „Żelazny Most” o Kwaterę Południową. Nowoczesne technologie budowy zapewniają bezpieczne użytkowanie obiektu i rozwój KGHM w zagłębiu miedziowym. 

Komentarz prezesa Zarządu Budimex SA - Dariusza Blochera do danych finansowych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex

Grupa Budimex zakończyła pierwszy kwartał 2018 dobrymi wynikami – o 27% wyższą rok do roku sprzedażą, satysfakcjonującą rentownością i wynikiem netto na poziomie 63 milionów złotych.

19 kwietnia 2018 Muzeum Pamięci Sybiru
Muzeum Pamięci Sybiru

18 kwietnia podpisaliśmy umowę na realizację obiektu Muzeum Pamięci Sybiru, które mieścić się będzie przy ul. Węglowej w Białymstoku.

Zrób świetne zdjęcie i wygraj – konkurs fotograficzny Budimeksu

Lubisz fotografować? Weź udział w jubileuszowym konkursie Budimeksu! Uchwyć na zdjęciu jedną z naszych inwestycji i zdobądź cenne nagrody.

Realizacja Obwodnicy Ostródy Budimex SA wyróżniona tytułem i statuetką TOPBuilder 2018

Budowa Obwodnicy Ostródy realizowana przez Budimex, została uhonorowana statuetką TopBuilder 2018. To jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych za rok 2017

Komentarz prezesa Zarządu Budimeksu SA - Dariusza Blochera do wybranych danych ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Budimex za rok 2017.

Ruszyła budowa Trasy Łagiewnickiej w Krakowie

22 lutego ruszyła budowa pierwszego etapu Trasy Łagiewnickiej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum Budimex i Ferrovial Agroman.

Budimex generalnym wykonawcą łódzkiego Monopolis

Zrealizujemy pierwszy etap flagowej inwestycji firmy Virako - wielofunkcyjny kompleks Monopolis w Łodzi.

Budimex uhonorowany tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł”

Prezes Dariusz Blocher, w imieniu Budimeksu odebrał wyróżnienie „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” podczas uroczystej gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.

Mamy Godło Inwestor w Kapitał Ludzki

To szczególne wyróżnienie, które przyznawane jest firmie na podstawie jej oceny dokonywanej przez pracowników.

Najwyższa wieża kontroli lotów w Pyrzowicach gotowa

Nowa wieża kontroli lotniska w Pyrzowicach jest już gotowa. 46-metrowa budowla jest najwyższym tego typu obiektem w Polsce.

23. Strefa Rodzica na bajecznym oddziale w Grodzisku Mazowieckim

12 stycznia 2018 r. na pomalowanym w bajkowe krainy Oddziale Pediatrycznym w Specjalistycznym Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim Budimex oddał swoją kolejną strefę rodzica.

Jest to już 23. edycja programu społecznego Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom. Wyremontowany pokój dzienny, odnowiona kuchenka oddziałowa oraz hol z nowymi meblami zostały przekazane najmłodszym pacjentom i ich opiekunom przebywającym na oddziale.

Bezpłatne szkolenia BHP dla Podwykonawców

Na budowach Budimeksu rozpoczynamy drugą edycję okresowych szkoleń BHP dla pracowników firm podwykonawczych. Są one całkowicie bezpłatne.

Budimex wybuduje S3 na odcinku Brzozowo - Rzęśnica

Budimex podpisał umowy z Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie na realizację dwóch odcinków drogi ekspresowej S3. W imieniu firmy umowę podpisał prezes Zarządu, Dariusz Blocher.

Budimex po raz kolejny w składzie Respect Index

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Budimex ponownie wszedł w skład Respect Index. 14 grudnia 2017 r. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła skład indeksu spółek odpowiedzialnych - RESPECT Indexu, wśród których, kolejny rok z rzędu, znalazła się nasza firma. W imieniu firmy certyfikat odebrał Krzysztof Kozioł, Dyrektor Biura Komunikacji Budimex SA.

Łącznica Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki oddana do użytku

Zrealizowana przez Budimex SA i Ferrovial Agroman SA łącznica kolejowa między przystankami Kraków Zabłocie i Kraków Krzemionki została oddana do użytku. Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy pojawiły się na niej pierwsze regularne pociągi.

 
Rozumiem

Ten Serwis używa ciasteczek (plików cookie), dzięki którym może działać lepiej. Przeczytaj o plikach cookie w Polityce prywatności Serwisu